1. Ana Sayfa
  2. Haber

Pokémon GO, 6. Yılını Özel Etkinliklerle Kutladı

Pokémon GO, 6. Yılını Özel Etkinliklerle Kutladı
0

Pokémon GO, 6. Yılını Özel Etkinliklerle Kutladı

Mart 2022 itibarıyla Türkçe dil desteğine kavuşan ve dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Pokémon GO’nun 6. yaş etkinlikleri dünya çapında gerçekleşti. 6 yıl önce, maceranın başladığı andan itibaren oyun severlerin merak ve ilgisini kazanan Pokémon GO, gün be gün oyun içi yeni eklenti ve özel aktivasyonlarıyla gelişerek yoluna devam ediyor ve oyunu deneyimleyen Eğitmenler’e her gün farklı bir macera vadediyor.

Temmuz ayında Türkiye’deki Pokémon GO severlere özel gerçekleşen, Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması boyunca, Türkiye’deki Pokémon GO oyuncuları ilk kez yerel bir etkinliğine de tanıklık etmiş oldu. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırmasını tamamlayan Eğitmenler; bir çok Pokémon severin favorilerinden olan Bulbasaur, Charmander, Squirtle ve Pikachu ile karşılaştı. 17 Temmuz’da gerçekleşen Topluluk Günü’nde ise çeşitli şehirlerde Eğitmenler Pokémon Starly’yi yakalamak için parklarda bir araya geldi.

pok mon go 6 yilini ozel etkinliklerle kutladi 0 e4UhgzLj

Pokémon GO severler için sürprizler yaz boyunca hız kesmeden devam ediyor olacak. Gelecek Topluluk Günü, 13 Ağustos 2022 Cumartesi, 11.00 – 14.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yine Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşecek Topluluk Günü’nde Eğitmenler, Minik Rakun Pokémon Galarlı Zigzagoon ile vahşi doğada daha sık karşılaşma şansı yakalayacak. Şanslı Eğitmenler, Parlak Pokémon’la da karşılaşabilecek.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla