1. Ana Sayfa
  2. Haber

Pokemon GO, Pokemon Kart Oyunu ile Buluşuyor

Pokemon GO, Pokemon Kart Oyunu ile Buluşuyor
0

Pokemon Kart Oyunu’nun yeni sürümü şerefine, The Pokemon Company International tarafından piyasaya sürülen genişletilmiş Pokemon GO sürümünde Eğitmenler, Pokemon GO uygulamasında bu özel işbirliğinden ilham alan yeni oyun içi etkinlikleri tecrübe edebiliyor.

Bu temalı oyun içi etkinliklere, 16 Haziran 2022 ila 30 Haziran 2022 tarihleri arasında erişilebiliyor ve bu etkinlikler birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Bu özellikler sayesinde eğitmenler Pokémon GO uygulamasında Pokémon TCG temalı şapka takan bir Pikachu’yu yakalama fırsatı bulabiliyor.  Bununla birlikte Mewtwo, Pokemon GO uygulamasında beş yıldızlı baskınlarda kendini gösterebiliyor ve Mewtwo V, baskınlardan ilham alan özel görünümü ile genişletilmiş Pokemon GO sürümünde yer alıyor. Genişletilmiş Pokémon GO sürümünde de görünen Wimpod ve Golisopod İlk defa Pokemon GO uygulamasında sahne almasıyla oyuna heyecan katıyor.

Ayrıca Pokemon TCG; Pokémon GO ürünleri, Pikachu’nun Pokémon TCG temalı şapkasına uygun bir şapka ve tişört kombini gibi oyun içi avatar öğeleri için kullanılabilecek promosyon kodları içeriyor.  Promosyon kodları, 17 Temmuz 2022 ile 31 Temmuz 2024 arasında geçerli olacak ve https://nianticlabs.com/tcg-code sayfasından kullanılabilecek.

Eğitmenler ayrıca yakında çıkacak genişletilmiş sürümün bir parçası olarak Bulbasaur, Charmander ve Squirtle’ı ve evrimlerini gösteren kartları toplayıp onlarla oynayabilme imkana sahip oluyor. Pokémon GO dünyasında Shiny Venusaur, Shiny Charizard ve Shiny Blastoise ile karşılaşılabileceği gibi, bu Pokémonlar Pokemon TCG’de Radiant Venusaur, Radiant Charizard ve Radiant Blastoise olarak güçlü saldırılar ve Yeteneklerle de karşımıza çıkıyor.

1 Temmuz 2022’den itibaren dünyanın dört bir yanındaki satıcılardan ulaşabileceğiniz genişletilmiş Pokémon GO sürümü, gerçek fotoğraflara benzeyen ve popüler mobil oyundan ilham alan benzersiz oyun senaryolarına sahip kartlar içeriyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla