1. Ana Sayfa
  2. Haber

Pokemon GO’nun 6. Yaşına Özel Sürprizler ve Özel Etkinlikler İçin Geri Sayım Başladı

Pokemon GO’nun 6. Yaşına Özel Sürprizler ve Özel Etkinlikler İçin Geri Sayım Başladı
0

Pokemon GO’nun 6. Yaşına Özel Sürprizler ve Özel Etkinlikler İçin Geri Sayım Başladı

Mart 2022 itibarıyla Türkçe dil desteğine kavuşan dünyaca ünlü mobil oyun Pokemon GO’nun 6. yaş etkinlikleri dünya çapında gerçekleşmeye devam ediyor. 6 yıl önce, maceranın başladığı andan itibaren dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Pokemon GO, gün be gün oyun içi yeni eklenti ve özel aktivasyonlarıyla gelişerek yoluna devam ediyor ve oyunu ilk deneyimleyen Eğitmenler’e her gün farklı bir macera vadediyor. Henüz Pokemon GO’yu deneyimlemeyen mobil oyun severleri ise, Pokemon GO, 6. yaşına özel sürprizlerle maceraya davet ediyor!

Pokemon GO’nun 6. yaşını kutladığımız bu dönemde, Türkiye’deki Eğitmenleri “Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar” isimli Süreli Araştırma ile nostaljik anlar bekliyor. Hali hazırda oyunda olan küresel kutlamalar ile Pasta Kostümlü Pikachu’dan, Parti Şapkalı Charizard’a birçok özel içerik kutlamalar boyunca Eğitmenler’in karşısına çıkıyor. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması boyunca ise, Türkiye’de ilk kez yerel odaklı bir oyun etkinliğine de tanıklık edeceğiz. Hem deneyimli Eğitmenler, hem de henüz Pokemon GO macerasına başlayan Eğitmenler için sunulacak oyun içi aktivasyonlar 14 Temmuz 2022 tarihinde 08.00 itibarıyla başlayacak ve 21 Temmuz 2022 20.00’ye kadar devam edecek. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması boyunca aktif olacak ve bir defaya satın alınabilecek özel bir paket de Eğitmenler’i oyun mağazasında bekliyor olacak.

Yalnızca Türkiye’deki Eğitmenlerin katılabileceği bu etkinlik, Pokemon GO sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak çekilişlerle devam edecek. Detaylar için tek yapılması gereken Pokemon GO sosyal medya kanallarını takip etmek!

Pokemon GO Türkiye Resmî Sosyal Medya Hesapları:

  • Instagram.com/PokemonGOAppTR
  • Twitter.com/PokemonGOAppTR
  • Facebook.com/PokemonGOAppTur

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla