1. Ana Sayfa
  2. Haber

Razer, Ornata V3 Mecha-membran Klavyesini Duyurdu

Razer, Ornata V3 Mecha-membran Klavyesini Duyurdu
0

Razer, Ornata V3 Mecha-membran Klavyesini Duyurdu

Razer, Razer Mecha-membran Switch’lere sahip yeni giriş seviyesi, düşük profilli oyun klavyesi Ornata V3’ü duyurdu. Ornata V3, erişilebilir bir fiyat noktasında katma değerli özelliklere sahip tam boyutlu bir oyun klavyesi arayan modern oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Daha kompakt, modern bir tasarıma sahip olan Ornata V3, hem mekanik hem de membran anahtar teknolojisini birleştiren Razer Mecha-membran anahtarları ile donatılmış. Anahtarlar, net bir dokunsallığın yanı sıra oyun konforu için yumuşak yastıklı bir dokunuş sunuyor.

Maksimum dayanıklılık için Ornata V3’ün ABS tuş başlıkları solmaya ve çizilmeye karşı direnci artırmak için UV kaplanmış. Yeni oyuncu klavyesi, 10 aydınlatma bölgeli Razer Chroma RGB, arkadan aydınlatmalı özel medya tuşları ve bu fiyat aralığında genellikle bulunmayan uzun saatler boyunca oyun için ergonomik bir manyetik yumuşak dokunuşlu bilek desteği ile tamamlanıyor.

Aynı kompakt tasarımda ancak tam boyutlu, düşük profilli form faktörünü dayanıklı UV kaplı ABS tuş başlıkları ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı bir tasarımla sunan Ornata V3 X de bugün duyuruldu. Ornata V3 X’te sessiz membran anahtarlar, 1 bölgeli aydınlatmalı Razer Chroma RGB ve oyun konforu için çıkarılabilir bir bilek desteği bulunuyor.

Ornata V3, Razer.com’da çevrimiçi, RazerStore mağazalarında ve seçili perakendecilerde fiziksel, Ornata V3 X ise RazerStore lokasyonlarında ve seçili mağazalarda satışa çıkacak. Ornata V3 için fiyat 69.99$ / 99.99€ iken, V3 X için 39.99$ / 49.99€.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla