1. Ana Sayfa
  2. Haber

realme Buds Air 3 Neo Lansmanı 12 Temmuz’da Yapılacak

realme Buds Air 3 Neo Lansmanı 12 Temmuz’da Yapılacak
0

realme Buds Air 3 Neo Lansmanı 12 Temmuz’da Yapılacak

realme’nin yeni kulakiçi kulaklığı Buds Air 3 Neo, 12 Temmuz’da yapılacak lansman ile kullanıcılar ile buluşuyor.

realme, yeni amiral gemisi akıllı telefonu GT 2 Explorer Master Edition’ın lansmanını 12 Temmuz’da gerçekleştirecek. Şirket, yeni akıllı telefonunun yanı sıra, aynı lansman etkinliğinde yeni kulakiçi kulaklıklarını da tanıtmayı planlıyor. Çinli akıllı telefon şirketi, geçtiğimiz günlerde resmi Weibo hesabı aracılığıyla yeni Buds Air 3 Neo gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığın geleceğini duyurdu. Şirketin mikroblog platformunda paylaştığı afiş, kulaklığın tasarımını da gözler önüne seriyor.

realme buds air 3 neo lansmani 12 temmuzda yapilacak 0 BrtvlSqk
realme Buds Air 3 Neo

realme’nin yeni kulakiçi kulaklıklarının lansmanı, 12 Temmuz’da TSİ 22.00’da gerçekleştirilecek. Weibo gönderisinde kulaklıkların hafif bir yapıya sahip oldukları da belirtilmekte. Şirketin yeni kulaklıkları, realme GT 2 Explorer Master Edition akıllı telefonun yanında piyasaya sürülecek.

Şirketin geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen kulaklıkları realme Buds Air 2 Neo, 10mm Sıvı Kristal Polimer (LCP) bas güçlendirme sürücüsü ile donatılmıştı. Cihaz, çevredeki gürültüyü 25dB’ye kadar ortadan kaldırmak için bir ANC özelliği de sunuyor. Cihazda ayrıca R2 çipi ve çevresel gürültü iptali algoritması tarafından desteklenen bir çift mikrofon kurulumu da bulunuyor. Tüm bu özelliklerin, Buds Air 3 Neo modelinde biraz daha gelişmiş bir şekilde bulunmasını bekleyebiliriz.

Son olarak kulaklıkların IPX5 derecesi ile suya dayanıklılık desteği sunacağını ve realme Link uygulaması ile özelleştirilebileceğini belirtelim.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla