1. Ana Sayfa
  2. Haber

Redmi Note 11 Pro ile ‘Rotamız Kapadokya’ Gezisinin Fotoğrafları Sergilenmeye Başladı

Redmi Note 11 Pro ile ‘Rotamız Kapadokya’ Gezisinin Fotoğrafları Sergilenmeye Başladı
0

Redmi Note 11 Pro ile ‘Rotamız Kapadokya’ Gezisinin Fotoğrafları Sergilenmeye Başladı

Xiaomi fanlarının buluşma noktası olan Xiaomi Community tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkinliklerine devam ediyor. 450 bini aşkın üyesi bulunan Xiaomi Community Türkiye, Redmi Note 11 Serisi iletişimi kapsamında düzenlediği ‘Rotamız Kapadokya’ etkinliğinde ön elemesi fotoğrafçı İlkin Karacan Karakuş tarafından yapılan on Xiaomi fanını Kapadokya’ya götürerek 2 gün boyunca Redmi Note 11 Pro’nun kamera özelliklerini test etti. Bu çok özel gezide Redmi Note 11 Pro ile çekilmiş 11 fotoğraf; 1-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da Akasya ve Vadiistanbul’da sergileniyor.

Xiaomi, mobil fotoğrafçılığın hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunu çeşitli etkinlikleriyle gözler önüne seriyor. Eşşiz anları kaçırmamak için kamera teknolojileri tasarlayan marka, Note 11 Pro modeli ile bu teknolojileri sergiliyor.

Redmi Note 11 Pro, 108MP ana sensöre sahip. 8MP ultra geniş açılı kamera, 118 derecelik görüntüleme açısıyla bakış açısını genişletirken, 2MP makro kamera yakından çekimlerde ayrıntıları yakalamayı sağlıyor. Ayrıca; 2MP derinlik kamerası, portre çekimleri için doğal bir bokeh efekti oluşturuyor ve cihazın ön tarafında 16MP selfie kamerası bulunuyor.

Kullanıcıların fotoğraf çekme deneyimini her geçen gün bir üst noktaya taşıyan Xiaomi, Xiaomi fanları ve meraklıları için yepyeni etkinlikler gerçekleştirmeye ve ürünler sunmaya devam edecek.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla