1. Ana Sayfa
  2. Haber

Samsung Galaxy Tab S8’in Ekranı S Pen ile Tuvale Dönüşüyor

Samsung Galaxy Tab S8’in Ekranı S Pen ile Tuvale Dönüşüyor
0

Samsung’un yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisi, Galaxy Tab S8 ve S8+’ın yanı sıra seride birinci kere piyasaya sürülen en büyük ekrana ve en güçlü performansa sahip Galaxy Tab S8 Ultra’dan oluşuyor.

Birinci sınıf üretkenlik özellikleriyle gelişmiş donanım ve teknolojilere sahip yeni Galaxy Tab S8 serisinde yer alan Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra modelleri ise geliştirilmiş yeni bir ‘S Pen’ ile birlikte sunuluyor.

Geliştirilmiş ve yeni özelliklerle güncellenmiş S Pen, kullanıcılara kağıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir tecrübe sunuyor. Samsung’un ‘Clip Studio Paint’ ile yaptığı özel iş birliği sayesinde akıllı telefonlar birinci kere dijital bir renk paletine, S Pen bir fırçaya, Galaxy Tab S8’in geniş ekranı ise bir tuvale dönüşüyor. Böylelikle kullanıcılar, araçları özelleştirebiliyor, istedikleri fırçayı seçebiliyorlar.

samsung galaxy tab s8in ekrani s pen ile tuvale donusuyor 0 9Rbiz9dO

Kullanıcıların seçtiği tablet hangi boyutta olursa olsun, kutu içeriğinde yesyeni bir S Pen ile geliyor ve bu S Pen, şarj olması için Galaxy Tab S8 serisi modellerinin gerisindeki yuvaya oturuyor. Ultra düşük gecikme müddetine sahip S Pen ile kullanıcılar en yaratıcı fikirlerini yazıp, tasarlayıp, karalayıp, çizebiliyor. Yeni S Pen’in bir ortada sunduğu çok sayıda araç ile etkileyici düzeyde bir denetim imkanı sunuluyor.

Galaxy Tab S8 Ultra’nın yeni 4K kayıt özelliği ise hem art hem de ultra geniş ön kamerayla en net ve göz alıcı görüntüleri çekmeye imkan tanıyor. İçerik oluşturucular ve yayıncılar, Samsung’un Ekran Kaydedici aracındaki özelleştirilebilir Selfie Görüntülerini kullanarak çevrimiçi eğitimleri ve oyunları zahmetsizce görüntüleyebiliyor. Ayrıyeten, LumaFusion’ın sevilen ve öncü düzenleme aracı da yakında Galaxy Tab S8 Ultra’da kullanılabilir olacak. Bu sayede kullanıcılar, çok yakında Galaxy Tab S8 Ultra ve S Pen’i 4K görüntüler üzerinde hassas düzenlemeler yapmak için de kullanabilecek.

Uzun yıllardır Galaxy S serisi kullanıcılarının şad olduğu ve severek kullandığı S Pen’ler özelinde Samsung, yeni S8 serisi ile S Pen tecrübesini bir adım daha ileriye taşıyor. Tab S7 serisinde 5.6 ms olan yansıma müddeti yeni Tab S8+ ve Tab S8 Ultra’da 2.8 ms’ye kadar düşüyor. Tab S7’de 9 ms olan yansıma müddeti ise yeni Tab S8’de 6.2 ms’ye düşüyor.

Ultra düşük gecikme müddetine sahip, yeni ‘S Pen’le gelen Galaxy Tab S8 ailesi, kullanıcıları en yaratıcı fikirlerini yazmaya, çizmeye ve hayata geçirmeye davet ediyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Serisi Tabletler İçin Tıklayın

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla