1. Ana Sayfa
  2. Haber

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Resmi Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Resmi Görselleri Sızdırıldı
0

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Resmi Görselleri Sızdırıldı

Genellikle Ağustos ayında yenilenen Galaxy Watch serisinin en yeni üyelerine ait görseller ortaya çıktı. 91mobiles ve Evan Blass tarafından paylaşılan Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro görselleri yeni modellerin tasarımını gözler önüne seriyor.

samsung galaxy watch 5 serisi resmi gorselleri sizdirildi 0 JKPLJrNH
samsung galaxy watch 5 serisi resmi gorselleri sizdirildi 1 gVWYJXIJ

Watch 5 Pro’nun geçtiğimiz yılki Galaxy Watch 4 Classic’in halefi olduğu söyleniyor. Akıllı saatler siyah ve gri titanyum renklerinde LTE ve yalnızca Bluetooth sürümlerinde mevcut olacak. Watch 5 Pro 45mm boyutunda satışa sunulacak, Watch 5 ise 44m boyutunda olacak ancak lansmanda daha küçük bir 40mm versiyonunun da sunulmasını bekleyebiliriz. Watch5 siyah, mavi ve beyaz renklerde satışa sunulacak.

samsung galaxy watch 5 serisi resmi gorselleri sizdirildi 2
samsung galaxy watch 5 serisi resmi gorselleri sizdirildi 3 gd76eCie
samsung galaxy watch 5 serisi resmi gorselleri sizdirildi 4

Her iki saatin safir kristal ekranları onaylanırken 5 ATM su geçirmezlik ve yerleşik GPS’i de görmek mümkün. Yan tarafta iki adet tuş ve mikrofon bulunuyor. Her iki saat de One UI Watch 4.5 ve Google WearOS 3.5 ile çalışacak.

Galaxy Watch 5 serisinin Samsung’un Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold ve Z Flip katlanabilirlerin yanı sıra yeni Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklıklarla birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla