1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung’dan bir Qualcomm işbirliği daha: Galaxy S23 Ultra iddialı geliyor!

Samsung’dan bir Qualcomm işbirliği daha: Galaxy S23 Ultra iddialı geliyor!
0

Samsung’dan bir Qualcomm işbirliği daha: Galaxy S23 Ultra tezli geliyor!

Samsung, geçtiğimiz haftalarda katlanabilir modellerini tanıtarak akıllı telefon dünyasında son periyodun süratli oyuncuları ortasına girdi. Şirket, amiral gemisi serisi Galaxy S23 ailesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Serinin en kıymetli oyuncusu olan Galaxy S23 Ultra modelinin özellikleri sızıntı bilgiler ışığında şekilleniyor.

Galaxy S23 Ultra, Qualcomm’un 3D Sonic Max parmak izi tarama sensörünü kullanacak

Samsung, önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Galaxy S23 ailesini tanıtacak. Değerli kaynaklardan gelen bilgilerle serinin özellikleri şekillenmeye başladı. Son gelen bilgilere nazaran serinin en kıymetli üyesi Galaxy S23 Ultra’nın parmak izi sensörü netleşti.

Samsung, aygıtta Qualcomm’un 3D Sonic Max parmak izi tarama sensörünü kullanacak. Sensör, selefindeki sensöre göre daha büyük bir tarama alanına sahip. Öte yandan sensör birinci kere kullanılmayacak. 3D Sonic Max, daha evvel iQOO 9 Pro ve vivo X80 Pro’da yer aldı. Lakin bunun yalnızca Ultra modelinde mi yoksa tüm seride mi kullanılacağı bilinmiyor.

samsungdan bir qualcomm isbirligi daha galaxy s23 ultra iddiali geliyor 0 7Q8yaW92
iQOO 9 Pro’daki 3D Sonic Max parmak izi sensörü

Önemli kaynaklardan gelen bilgiler yeni Samsung modelinin özelliklerini ortaya çıkarıyor. O denli ki aygıt, kamerasıyla adeta bir ihtilal niteliğinde olacak. Galaxy S23 Ultra, 200 megapiksel ana kameraya sahip olacak. Öte yandan birtakım cılız tezler 450 Megapiksel kameraya sahip olabileceğini söylüyor. Lakin değerli kaynaklar bunun savdan öteye gidemeyeceğini belirtiyor.

samsungdan bir qualcomm isbirligi daha galaxy s23 ultra iddiali geliyor 1 tUW58SOb

Sızıntı haberleriyle ünlü Ice Universe’ten alınan bilgilere nazaran seri, S22 Ultra ile tıpkı kapasiteye sahip 5.000 mAh pile sahip olacak. Öte yandan selefiyle tıpkı pil gücüne sahip olması akıllara “Hızlı şarjları da mı tıpkı olacak?” sorusunu getiriyor. S22 Ultra, 45W süratli şarj özelliğine sahipti.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla