1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

Samsung’dan eski amiral gemisine güncelleme!

Samsung’dan eski amiral gemisine güncelleme!
0

Samsung’dan eski amiral gemisine güncelleme!

Geçtiğimiz günlerde yeni katlanabilir telefon modellerini tanıtan Samsung, mevcut kullanıcılarını da unutmadı. Eski amiral gemilerine karşı verdiği kelamı tutan firma Ağustos ayı güvenlik güncellemesini bir modeliyle daha paylaştı. Bu doğrultuda Galaxy S10 ailesine gelecek olan yeni güncelleme 60 tane güvenlik açığına tahliller içeriyor.

Galaxy S10 ailesi Android 12 güvenlik güncellemesi alacak!

2019 yılının şubat ayında kullanıcılarla buluşan Galaxy S10 ailesi, çıktığı periyotta sunduğu yeni teknolojileriyle çok konuşuldu. O günden beri bütün güncellemeleri alan aygıta bu ay da Google tarafından yayınlanan güvenlik güncellemesi sunuldu.

samsungdan eski amiral gemisine guncelleme 0 bCURkmnF

Bu güncelleme ile 60 adet güvenlik sorunu çözülüyor. Firmanın verdiği bilgiye nazaran bu problemlerin 15’e yakını Android tarafından kaynaklanırken geri kalan problemler Samsung kökenliydi. Üreticinin bu noktada tahlil sunduğu problemlerse şunlarla ilgili:

  • WI-FI
  • NFC
  • Bluetooth
  • Samsung DeX
  • Knox VPN

Galaxy S10’un özellikleri!

Galaxy S10 ailesi 2019’da üç farklı modeliyle satışa sunuldu. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen S10 ise birinci vakitlerinde özellikleri ile ön plana çıktı. 6.1 inç ekrana sahip olan model süratli şarj dayanaklı 3400 mAh bataryaya sahip.

samsungdan eski amiral gemisine guncelleme 1 RemJBZY6

Samsung’un Exynos 9820 işlemcisinden güç alan Galaxy S10, 4.5G takviyesi sunuyor. Bellek tarafında alanında 8 GB RAM ile gelen aygıt, asgarî 128 GB depolama alanı ile karşımıza çıkıyor. IPX8 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan model, art tarafta dikkat çeken üç kameralı dizayna sahip.

12 Megapiksel kıymete sahip art kameraya sırasıyla 16 Megapiksel ve 12 Megapisksel kıymetindeki ikinci ve üçüncü kameralar eşlik ediyor. Ön tarafta ise ekrana gömülü kamera tasarımı ile karşımıza çıkan aygıt, 10 Megapiksel özçekim kamerasıyla kullanıcılara sunuldu.

Ekran6.1 inç
Depolama128GB yahut 512 GB
Bellek8GB
Batarya3400 mAh
İşlemciSamsung Exynos 9 Serisi 9820
Arka Kamera12 Megapisel+ 16 Megapiksel+ 12 Megapiksel
Ön Kamera10 Megapiksel

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla