1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

Samsung’dan uygun fiyatlı modele One UI 4.1 müjdesi!

Samsung’dan uygun fiyatlı modele One UI 4.1 müjdesi!
0

Samsung, birinci olarak Galaxy S22 serisinde karşımıza çıkan One UI 4.1 arayüzünü uyumlu modellere göndermeye devam ediyor. Son devirde tüm odağını giriş ve orta segment aygıtlara çeviren şirket, kısa müddet evvel ülkemizde de satılan uygun fiyatlı model için Android 12 tabanlı One 4.1 güncellemesi yayınladı.

Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesi bir modele daha geldi

Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesi, ülkemizde de satılan uygun fiyatlı Galaxy M22 için yayınlandı. Güncelleme; M225FVXXU4BFD8 yapı numarasına sahip ve 80’den fazla kapalılık ve güvenlik açığını gideren Nisan 2022 güvenlik ekini beraberinde getiriyor.

samsungdan uygun fiyatli modele one ui 41 mujdesi 0 X5GKrg5T

Burada kıymetli bir ayrıntı kelam konusu olduğunu belirtmekte yarar var. Çünkü güncelleme, birinci etapta yalnızca Suudi Arabistan ve BAE için kullanılabilir durumda. Bu nedenle Türkiye ve öbür bölgelerdeki kullanıcıların ise bir müddet daha beklemesi gerekiyor. Lakin ilgili bölgelerde yaşıyorsanız, Ayarlar > Yazılım güncellemesi kısmından “İndir ve yükle” butonuna tıklayarak telefonunuzu Android 12 tabanlı One UI 4.1’e yükseltebilirsiniz.

One UI 4.1 güncellemesi nasıl yüklenir?

  • Telefonunuzdan Ayarlar’a girin.
  • Aşağıda bulunan Yazılım güncellemesine tıklayın.
  • İndir ve Yükle’ye tıklayın.
  • Şayet bir güncelleme varsa burada karşınıza çıkacaktır. İndir’i tıklayın.
  • Gereğince şarjınız yoksa aygıtınızı kablo aracılığıyla şarja bağlayın.
  • Akabinde indirme süreci tamamlanınca Yükle butonuna basın.
  • Aygıtınız yüklemeyi gerçekleştirip yine başlatılacaktır.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Samsung’un One UI 4.1 güncelleme siyaseti nasıl? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla