1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Sebastian Vettel sonunda Instagram’da!

Sebastian Vettel sonunda Instagram’da!
+ - 0

Sebastian Vettel sonunda Instagram’da!

Dört sefer Formula 1 Dünya Şampiyonu Sebastian Vettel, şu sıralar Aston Martin F1 grubu için uğraş ediyor. 2010 ile 2013 yılları ortasında Red Bull Racing ile kazandığı şampiyonluklarla isminden çokça kelam ettiren Alman pilot, dünyanın en genç Formula 1 şampiyonu unvanı dahil birçok rekoru elinde bulunduruyor.

Sebastian Vettel sonunda inadını kırdı

Genellikle bu kadar ünlü bireyler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile ünlerine ün katarlar. Lakin Sebastian Vettel’in ise bugüne kadar rastgele bir sosyal medya hesabı yoktu. Alman pilot, toplumsal medya aracılığıyla bir bildiri göndermek yerine her vakit aksiyon almanın kıymetine vurgu yapıyordu.

Ancak 4 defa dünya şampiyonu pilot fikrini değiştirmiş olacak ki bir Instagram hesabı ile karşımıza çıktı. Şimdi bir paylaşım yapmayan ünlü pilotun takipçi sayısı ise yalnızca birkaç saat için 475 bine ulaşmış durumda. Sebastian Vettel‘in şimdi takip ettiği bir kişinin de bulunmadığını belirtelim.

sebastian vettel sonunda instagramda 0 ICzm4pu9

Sebastian Vettel’in Instagram hesabının Bio kısmında ise “Dört defa F1 Dünya Şampiyonu” ve “Hâlâ kazanacak bir yarış var” sözleri yer alıyor. Sebastian Vettel’in birinci takipçileri ortasında ise Ferrari pilotu Charles Leclerc de bulunuyor. Formula 1 resmi sayfası da Vettel’i takip etmeye başladı.

Sebastian Vettel, başarılarla dolu mesleğinin yanı sıra katıldığı yardım kampanyaları ile evvel çıkıyor. Birçok yardım kuruluşunda istekli olarak çalışan Vettel’i hafta sonlarında yarışın akabinde tribünlerde çöp toplarken de görmek mümkün. Görünen o ki ünlü Alman pilot, toplumsal medya aracılığı ile çok daha fazla bireye ulaşmayı planlıyor.

Sebastian Vettel’in Instagram’daki birinci paylaşımını sabırsızlıkla bekliyoruz. Pekala sizce Vettel’in toplumsal medyadaki birinci paylaşımı ne olacak? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla