1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Snapchat+ kendini kanıtladı! Yeni özellikler geliyor

Snapchat+ kendini kanıtladı! Yeni özellikler geliyor
0

Snapchat+ kendini kanıtladı! Yeni özellikler geliyor

Sosyal medya platformu Snapchat, birkaç ay evvel fiyatlı abonelik paketi Snapchat Plus’ı kullanıcılara sundu. Birçok kullanıcının yansısını çeken bu hizmet, son haberlere nazaran olumlu bir sonuç elde etmişe benziyor. Şirket, dünya genelindeki Snapchat+ kullanıcı sayısını açıkladı. Bunun yanı sıra platforma çeşitli yeni özellikler eklediğini tanıttı.

Snapchat+ 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip

Snapchat, ‘özel, deneysel ve yayın öncesi özellikler’ vaadiyle Snapchat+ abonelik hizmetini ayda 3.99 dolardan başlattı. Bununla birlikte şirket, Snapchat+’ın şu anda dünya gelinde 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğunu söyledi. Ek olarak da yeni özellikleri de abonelerine tanıttı.

snapchat kendini kanitladi yeni ozellikler geliyor 0 SEOascEt

Plus aboneleri, bugünden itibaren dört yeni özellik keşfedecek. Bunlardan birincisi ise cevapları otomatik bir halde Snap Stars için görünür hale getiren Priority Story Replies. Bu özellik platformda içerik oluşturucuların ve ünlülerin hikayelerine verilen karşılıkları öne çıkaracak. Böylece Plus aboneleri, öbür kullanıcılardan daha farklı olacak.

Diğer özellik ise daha çok görsel odaklı yer alıyor. Örneğin, kullanıcılar artık Snap’lerini kapatmak için özel bir emoji seçebilecek. Böylelikle aboneler, Snapchat uygulamalarının ana ekran simgesini değiştirerek simgeyi kaldırabilir. Bunun yerine abonenin avatarının yanında emoji görünür.

snapchat kendini kanitladi yeni ozellikler geliyor 1 XJQtZaQD

Sunulan bir diğer bilhassa birlikte kullanıcılar, arkadaşlarının hangi emojiyi göreceğini de özelleştirebilir. Bu sayede abone olmayan bir kişinin arkadaşları kırmızı, mavi yahut mor bir biçim taslağı görürken, abonenin arkadaşları avatarlarının yanı sıra kullanıcının seçtiği emojiyi de görebilecek.

snapchat kendini kanitladi yeni ozellikler geliyor 2 s45ne3I5

Son olarak Snapchat Plus kullanıcıları, kendilerine özel Bitmoji art planlarını da elde edecek. Tüm bu özelliklerle birlikte şirket, birçok yeni pazara genişlediğini de belirtti. Hizmet birinci olarak ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Kanada ve Avustralya üzere yerlerde yer aldı. Artık ise Umman, Hindistan, Katar, Kuveyt, Bahreyn, İsrail, Mısır, Danimarka, İsveç, Norveç, İsviçre, Hollanda, Belçika, Finlandiya, İrlanda ve Avusturya gibi ülkelerde de kullanılabilir hale geldi.

Peki, siz Snapchat+ özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla