1. Ana Sayfa
  2. Haber

Snapchat Plus Abonelik Sistemi Resmen Duyuruldu

Snapchat Plus Abonelik Sistemi Resmen Duyuruldu
0

Snapchat Plus Abonelik Sistemi Resmen Duyuruldu

Snapchat tarafından Snapchat+ (Snapchat Plus) adlı abonelik sistemi duyuruldu. Aboneler bu sayede ücretsiz üyeler erişemediği özel ve erken erişim özelliklere sahip olabilecek. Aboneliğin zamanlarının çoğunu Snap’te en yakın arkadaşlarıyla iletişim kurarak geçiren kişilere yönelik olduğu ifade ediliyor. Öte yandan, bu ücretli servise abone olanların bile reklam görmeye devam edeceğinin altını çizmek gerekiyor.

Snap, Snapchat Plus aboneliğine dahil edilecek özelliklerin tam bir listesini sunmuş değil. Bilinen bir özellik ise abonelerin arkadaşlarını 1 numaralı en iyi arkadaşları olarak sabitlemelerine izin verecek olması. Aboneler ayrıca hikayelerini kimlerin tekrar izlediğini görebilecekler. Ek olarak, yakın arkadaşlar konumlarını paylaşırsa kullanıcılar son 24 saatten itibaren bunu görebilecek. Ödeme yapan üyeler, öncelikli ilgi görmesini sağlamak için konuşmaları da sabitleyebilecek.

Kozmetik değişikliklere gelince, Snapchat Plus aboneleri yakında adlarının yanına rozetler ekleyebilecek. Rozetler, kullanıcının premium bir abone olduğunu belli edecek. Ayrıca Snapchat uygulaması için özelleştirilebilir simgeler de seçebilecek.

Snapchat Plus, şirketin doğrudan abonelerden para kazanmaya yönelik ilk girişimi gibi görünüyor. Platform bugüne kadar yalnızca reklamlardan ve promosyonlardan elde edilen gelire güvenmişti.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla