1. Ana Sayfa
  2. Haber

Snapchat Web Uygulaması Artık Telefonsuz Girişe İzin Veriyor

Snapchat Web Uygulaması Artık Telefonsuz Girişe İzin Veriyor
0

Snapchat Web Uygulaması Artık Telefonsuz Girişe İzin Veriyor

Team Snap tarafından sonunda uzun zamandır beklenilen Snapchat Web sürümü duyuruldu. Böylece 332 milyon Snapchat kullanıcısı artık akıllı telefonlarını kullanmadan masaüstü bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları aracılığıyla web üzerinden de Snapchat deneyimi yaşayabilecek. Web sürümünün Sohbet Tepkileri ve Sohbet Yanıtlama gibi özellikleri sunacağı ifade ediliyor. Ek olarak Lensler özelliğinin de yakında platforma ekleneceği belirtilmiş.

Web için Snapchat ilk önce sadece ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan Snapchat+ abonelerinin kullanımına sunulmuş durumda. Diğer ülkelerden kullanıcıların da yakın gelecekte platforma katılabilmesi bekleniyor.

Snapchat kullanıcıları çalışırken veya bilgisayarlarında gezinirken sesli/görüntülü arama yapmak ve normal sohbetlere devam etmek için artık Google Chrome tarayıcılarını kullanarak sosyal medya uygulamasında oturum açabilecek. Deneyimin tüm tarayıcılarda çalışmasını sağlayan bir güncellemenin de çok yakında gelmesi bekleniyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla