İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Snap’ten yeni özellik: Snapchat artık masaüstünde!

Snap’ten yeni özellik: Snapchat artık masaüstünde!
+ - 0

Snap’ten yeni özellik: Snapchat artık masaüstünde!

Dünyanın en tanınan uygulamalarından birisi olan Snapchat, Instagram’a Öyküler özelliği gelmesiyle bir devir gözden düşmüştü. Son periyotta tekrar yükselişe geçen platform, üzerinde çalıştığı yeniliklerle kullanıcılarının tecrübelerini arttırmak istiyor.

Snap, Snapchat for Web’i hayata soktu

Platforma getirdiği yeniliklerle son periyotta tırmanışa geçen şirket, bir özelliği daha kullanıcılarına sunmaya başladı. Şirket, bu sefer masaüstü kullanıcılarını düşünerek Snapchat for Web özelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu.

Snapchat for Web  masaüstü bilgisayarlardan imajlı arama, ileti ve anlık imaj gönderme, sohbet reaksiyonları üzere uygulamada bulunan birçok özelliği kapsıyor. Kullanıcılar, web.snapchat.com adresinden hesaplarını Web ortamında kullanabilirler.

snapten yeni ozellik snapchat artik masaustunde 0 kbUUPR6U

Web sürümü birinci olarak Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanıma sunulacak. Özellik, platformun fiyatlı abonelik servisi Snapchat+ ile sunulmaya başlandı. Snapchat+’ın kkullanıldığı öteki ülkelerde de daha sonra bu özellik kullanılacak.

Snapchat+ ile platform,  Snap’lerinizi bir kezden fazla izleyen kullanıcıları görmekten uygulama simgesini değiştirmeye kadar bir dizi yenilik sunulacak. Ayrıyeten şirket, profilinizi daha fazla şahsileştirme hakkı vereceğini savunuyor.

snapten yeni ozellik snapchat artik masaustunde 1 ssSI5ur3

Snapchat+’ın Türkiye’de bulunmadığını belirtelim. Lakin platform, vakitle daha fazla ülkeye yayılmak istediklerini söyledi. Resmi duyuruya nazaran premium hizmetten faydalanabilecek ülkeler şu formda: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri.

Snapchat uygulamasını kullanıyor musunuz? En çok kullandığınız toplumsal medya platformu hangisi? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla