İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

TCL 30+ ve TCL 30, Kamera ve Sosyal Medya Paylaşım Özellikleriyle Öne Çıkıyor

TCL 30+ ve TCL 30, Kamera ve Sosyal Medya Paylaşım Özellikleriyle Öne Çıkıyor
+ - 0

TCL 30+ ve TCL 30, Kamera ve Sosyal Medya Paylaşım Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Güçlü kamera özelliklerine, büyük depolama alanlarına ve hızlı internet bağlantılarına sahip TCL akıllı telefonlar, fotoğraf çekme, oyun oynama, çalışma ve paylaşım yapma detaylarıyla öne çıkıyor.

Bu yaz festival ve konserlere katılacaklar için akıllı telefonlar eğlencelerinde vazgeçilmezleri olacak. Müzik ile coşacak kalabalık içinde sıkışıp kalmak istemeyenler akıllı telefonlarının kameraları ile çektikleri güzel anları sosyal medyada paylaşarak özgürlüğün de tadını çıkaracak. Bunun için TCL’in akıllı telefon ailesi bazı özellikler sunuyor. Özellikle TCL’in erişilebilir fiyat politikasındaki performansını ve yeniliklerini gözler önüne seren TCL 30+ ve TCL 30 akıllı telefonlar bunların başında geliyor.

tcl 30 ve tcl 30 kamera ve sosyal medya paylasim ozellikleriyle one cikiyor 0 FcrLmBL8
TCL 30+

128 GB depolama alanına sahip TCL 30+ ve 64 GB depolama alanına sahip TCL 30 akıllı telefonlar, yenilikçi kamera özellikleri içeriyor. Her iki cihaz da 50 MP AI üçlü kameraya sahipken TCL 30+ modellerinde ultra geniş açılı bir ön kamera da bulunuyor, böylece herkes rahatça çekim yaparak festivaldeki eğlence dolu anlarını sevdikleriyle paylaşarak ölümsüzleştirebilecek.

Festival coşkusunu katlayan özellikler kameraları ile de sınırlı değil. TCL 30 Serisi akıllı telefonlar sosyal medya kullanıcılarına paylaşmanın keyfini çıkarabilecekleri özellikler de sunuyor. Steady Snap, zamanı duraklatarak hareketli nesnelerin net bir şekilde yakalanmasını sağlıyor. Akıllı AI algılama 22’ye kadar farklı sahneyi algılarken AI HDR video pozlamayı ayarlıyor ve ayrıntıları optimize ediyor. Düşük Işık HDR ise düşük ışıkta dengeli çekimler yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar Tek Çekim özelliği ile de tek çekimden farklı görüntü türleri alabiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde, TCL 30 Serisi kullanıcıları ister müzikle coşan kalabalık olsun ister bir selfie veya sahnedeki sanatçı olsun, başarılı çekimler yapma imkânı bulacak.

tcl 30 ve tcl 30 kamera ve sosyal medya paylasim ozellikleriyle one cikiyor 1 ythM7VZ1
TCL 30

Ayrıca TCL 30+ ve TCL 30 5.010 mAh pil gücüne sahip. Gün boyu süren pil ömrü sayesinde, kullanıcılar festivalde pil endişesi yaşamadan özgürce ve gönül rahatlığı ile cihazlarını kullanabilecek.

kaynak : Technopat.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla