1. Ana Sayfa
  2. Haber

TP-Link Archer AXE300, iF Tasarım Ödülü Kazandı

TP-Link Archer AXE300, iF Tasarım Ödülü Kazandı
0

TP-Link Archer AXE300, iF Tasarım Ödülü Kazandı

TP-Link, bir kez daha iF Tasarım ödülü aldı. Archer AXE300 model yönlendirici (router) “Ürün Tasarımı — Telekomünikasyon” kategorisinde ödüle değer bulundu.

Dünyanın en eski bağımsız tasarım organizasyonu olan Almanya-Hannover merkezli iF International Forum Design GmbH tarafından her yıl düzenlenen iF DESIGN AWARD yarışmasına, bu yıl 57 ülkeden 11 bin başvuru yapıldı. Archer AXE300, güçlü performansı ve fütüristik tasarımıyla, dünyanın her yerinden bağımsız uzmanlardan oluşan 132 kişilik jürinin beğenisini kazandı.

Archer AXE300, Wi-Fi 6E teknolojisine sahip dört bantlı bir yönlendirici. 15 Gbps’nin üzerinde kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, endüstrinin bugüne kadarki en hızlı Wi-Fi 6E yönlendiricisi olarak öne çıkıyor. İki adet 10G ve bir adet 2.5G WAN/LAN bağlantı noktasına sahip olan AXE300, 8K AR/VR ve ev NAS kurulumları gibi çoklu gigabit eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için uygun bir ürün. Wi-Fi EasyMesh uyumluluğu olan OneMesh desteği bulunan yönlendiriciyle tüm evi kapsayan, kesintisiz ve esnek bir ağ oluşturulabiliyor. HomeShield güvenlik paketi sayesinde, ailelerin ev ağlarını IoT koruması ve ebeveyn denetimleriyle tamamen yönetmesine ve güvence altına almasına olanak tanıyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla