1. Ana Sayfa
  2. Haber

Türkiye’de Üretilen POCO C40 Satışa Çıkıyor

Türkiye’de Üretilen POCO C40 Satışa Çıkıyor
0

Türkiye’de Üretilen POCO C40 Satışa Çıkıyor

POCO, Türkiye’de üretilen ilk POCO telefon olan POCO C40 modelini satışa sundu. POCO C40, POCO telefonlarda şimdiye kadarki en büyük ekran ve 6.000mAh pil ile birlikte geliyor.

POCO C40 ile akıllı telefonları yeni başlayanlar için daha erişilebilir ve sezgisel hale getirmeyi amaçladıklarını belirten POCO Global Ürün Pazarlama Yöneticisi Angus NG, “POCO C40 ile giriş segmentinde en iyi seçenek olmayı hedefliyoruz. Tüketici seçimlerini kolaylaştıran seçenekleri genişletirken rakipsiz fiyat ve eğlence deneyimi sunuyoruz” dedi.

POCO C40, 6,71 inç LCD Nokta Damla ekrana sahip. Çizilmelere dayanıklı Corning Gorilla Glass ekranıyla yaz aylarının açık hava maceraları için ideal bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor.

400 nite kadar parlaklık derecesine sahip olan ekran, Güneş Işığı modu gibi özellikleri sayesinde parlaklığını güneş ışığıyla orantılı olarak akıllıca ayarlıyor. Okuma modu, ekranı daha sıcak bir renk sıcaklığına geçirerek uzun okuma sürelerinde gözlerin daha az yorulmasını sağlıyor. POCO C40’ın geniş ekranı ve sezgisel özellikleri; video izlemeyi, oyun oynamayı ve mesajlaşmayı daha erişilebilir hale getirerek hareket halindeyken daha fazla zaman kazanılmasına olanak tanıyor.

1 – 2

turkiyede uretilen poco c40 satisa cikiyor 0

turkiyede uretilen poco c40 satisa cikiyor 1 Z1nwzarA

POCO C40, tek bir şarjla iki gün boyunca kullanım sağlayan 6.000mAh pile sahip ve gün boyu yüksek performansın korunması için 18W hızlı şarj desteği bulunuyor. Cihaz eğlenceli özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimini daha da yukarı taşıyan güçlü bir hoparlöre de sahip. POCO C40’ın hoparlörleri daha net telefon görüşmesi yapılmasını sağlayarak ve müzik dinlemeyi daha keyifli hale getirerek kullanıcılara büyüleyici görsel ve işitsel deneyimler sağlayan başarılı bir ses dünyasının kapılarını açıyor.

Cihazın arka kısmında 13MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörüne sahip çift kamera kurulumu bulunuyor. Cihazın ön kamerası ise 5MP. Ön kamera görüntülü aramalar ve selfie’ler idealken, 2MP derinlik sensörüne sahip lens, gerçek zamanlı derinlik algılama sunuyor.

POCO C40’ın merkezinde JLQ Technology’nin yüksek performans için geliştirilen en son sekiz çekirdekli JR510 işlemcisi bulunuyor. Mobil platform, 11nm teknolojisiyle üretilen 2.0 GHz’e ulaşan sekiz adet Cortex-A55 çekirdek üzerine inşa edilmiş

POCO C40: POCO Sarısı, Güç Siyahı ve Mercan Yeşili olmak üzere 3 farklı renkte ve 3GB+32GB ile 4GB+64GB varyantlarıyla gelecek.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla