1. Ana Sayfa
  2. Haber

Türkiye’nin 4 Ünlü Çizeri Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile Yaz Mevsimini Çizdi

Türkiye’nin 4 Ünlü Çizeri Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile Yaz Mevsimini Çizdi
0

Samsung, ‘4 Çizer 1 Eser’ projesiyle Türkiye’nin 4 ünlü çizerini bir ortaya getirdi ve hayallerini çizimlerle gerçeğe dönüştürdü. Karikatürist Emrah Ablak ve Cem Güventürk, ilüstratör Merve Atılgan ve Mert Tugen’in çizimleri ile yer aldığı ‘4 Çizer 1 Eser’ projesi kapsamında, 4 ünlü çizer #KurallarıSenYaz mottosuyla Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile herkes için çizdi. Çizerler, kendi usullerini yansıttıkları dört farklı çizimden oluşan ortak bir eser ortaya çıkardılar. 

4 tıpta 4 çizerin katkılarıyla son haline gelen ortak eser, Samsung Türkiye web sitesinden ve Samsung Türkiye’nin toplumsal medya hesapları üzerinden sanatseverlerle buluşuyor. 4 ünlü çizer yapıtlarında yalnızca doğayı canlandırmakla kalmadı, insanın içindeki neşeyi de harekete geçiren güneşin gücünden ilham alarak Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile olumlu hislere ve yaratıcılığa da odaklandı. 

#KurallarıSenYaz etiketi ile herkesi yaz heyecanına dahil olmaya çağıran Samsung, tüm Galaxy S22 Ultra kullanıcılarını, S Pen ile hayallerini çizmeye ve paylaşmaya çağırıyor.

Proje Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla