1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter, yeni görünümünü test ediyor!

Twitter, yeni görünümünü test ediyor!
+ - 0

Twitter, yeni görünümünü test ediyor!

Son vakitlerde birçok toplumsal medya uygulaması, görünümlerinde değişiklik için adımlar atıyor. Bu kervana katılan bir öbür tanınan toplumsal medya platformu da Twitter oldu. Şirket, yeni görünümler deneyerek kullanımı daha tesirli hale getiriyor. Son olarak platform, yeni bir görünüm üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu görünümü ise Twitter kenar çubuğu menüsü üzerinde test ediyor.

Twitter, yeni dizaynın yalnızca iOS kullanıcılarında olduğunu söyledi

Milyonlarca kullanıcının yer aldığı Twitter, bugün yeni bir kenar çubuğu menüsü test ettiğini açıkladı. Şirket, yaptığı duyuruda, yeni kenar çubuğu dizaynının deneme sürümünün yalnızca iOS kullanıcılarında olduğunu söyledi.

Şirket, Twitter üzerinde yaptığı paylaşımda, “Her şeyin bir yeri olması ve gereksiniminiz olanı daha kolay bulmanız için iOS’ta birkaçınızla test ettik.” dedi. Twitter, bu yeni adımıyla kullanıcıların uygulama üzerinde yer alan araçları düzenlemesini kolaylaştırmaya çalışıyor.

Pek çok kullanıcı yeni imajın daha nizamlı ve pak olduğu yorumunda bulundu. Şirket, yeni kenar çubuğu menüsünü iOS ve Android için tam olarak ne vakit yayınlayacağı hakkında rastgele bir açıklama yapmadı. Dizayndan emin olmak için kullanıcıların geri dönüşlerini bekliyorlar.

Ayrıca yakın vakitte Twitter, kullanıcıların Twitter Spaces‘tan kısa ses klipleri paylaşmasına imkan sağlayan bir özelliği de kullanıma sundu. Bu özellik, kullanıcıların platformda içerik paylaşmasını daha kolay hale getirmesini sağladı. Böylelikle canlı dinlemek zorunda kalmadan öbür bireylerin Spaces’ta bir sohbete göz atmasına müsaade verebilirsiniz.

twitter yeni gorunumunu test ediyor 0 t4RC9YGy

Son vakitlerde ortaya koyduğu bu özelliklerle şirket, kullanıcılarına daha kolay ve kaliteli bir kullanım sağlamayı amaçlıyor. Bilhassa ortaya çıkan kullanıcı bilgilerinin sızdırılması haberinden sonra Twitter, yeni özellikler üzerinde çalışıyor.

Peki, siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Twitter kenar çubuğu menüsü dizaynını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla