1. Ana Sayfa
  2. Haber

ViewSonic ColorPro VP2776 Piyasaya Sürülüyor

ViewSonic ColorPro VP2776 Piyasaya Sürülüyor
0

ViewSonic, IF Tasarım Mükafatı sahibi ColorPro VP2776 monitörü kullanıcısıyla buluşturuyor. Hassas renklerin göz önünde bulundurularak tasarlanan monitör, uzun müddetli renk doğruluğu için yerleşik renk kalibratörüne ve Mac uyumlu geniş renk gamı içeren ColorPro Wheel özelliğine sahip bulunuyor.

Tasarımcıların ağır olarak kullandığı Adobe Creative Suite, Capture One programlarına uyumlu olan ColorPro Wheel; anında erişim ve gerçek renk kalibrasyonu ile OSD ayarlarının denetimini mümkün kılıyor. Daha derin bir ekran tecrübesi sunan çıkarılabilir ‘Manyetik Gölgeleme Başlığı’, daha yüksek kontrastlar ve daha keskin detaylar için dış yansımaları başarılı bir halde engelliyor. VP2776; yerleşik art aydınlatması sayesinde kameramanlar ve profesyonel renk uzmanları için karanlık oda ortamlarında da yüksek performansı sunuyor.

Mac ve VESA DisplayHDR 400 ile uyumlu olan ColorPro VP2776; %98 DCI-P3 geniş renk gamı ile kullanıcısına en canlı renkleri sunuyor. Pantone onaylı monitör; ICCSync Renk Eşleştirme Teknolojisi ile son derece hassas ve sinema standartında renkleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Profesyonellerin farklı ekranlarda dengeli renkleri görmesini sağlayan ColorPro VP2776, ekip çalışmasını da kolaylaştırıyor.

ViewSonic

Her karede ve ağır çekimlerde bile net ve en ince detayları yansıtabilen ColorPro Wheel VP2776; daha uzun periyodik düzenlemeler için pürüzsüz görseller ve nokta atışı renk doğruluğu vadediyor.

27 inç boyuta sahip monitör, 4K VESA DisplayHDR 400 Nano IPS ekranı sayesinde 2560 X 1440 çözünürlük sunarak, her bir ayrıntının basitçe düzenlenmesini sağlıyor. Ayrıyeten 165 Hz’ye kadar ultra yenileme süratiyle profesyonellere büyük kolaylık vadediyor. 90W USB-C irtibat noktasıyla üstün temas sunan VP2776; tasarımcıların yaratıcılıklarında hudut tanımamalarının da yolunu açıyor.

  •  27-inç, 4K VESA DisplayHDR 400 Nano IPS ekran (2560 x 1440 çözünürlük)
  •  Uyumlu Adobe Creative Suite ve Capture One düzenleme yazılımına, genişletilmiş renk kalibrasyonuna ve OSD ayarlarına anında erişim için Özel ColorPro Wheel
  •  Manyetik Gölgelik ve Ekran Ardı Ortam Işığı
  •  %98 DCI-P3 geniş renk gamı ve ICCSync Renk Eşleştirme Teknolojisi ile son derece hassas, gerçeğe yakın renkler
  •  Pantone tarafından onaylanan profesyonel renk doğruluğu
  •  165 Hz yenileme suratı
  •  90W USB-C ilişki

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla