1. Ana Sayfa
  2. Haber

vivo “Büyük Yaz İndirimi” Başladı

vivo “Büyük Yaz İndirimi” Başladı
0

vivo “Büyük Yaz İndirimi” Başladı

Yoğun bir eğitim dönemi daha geride kaldı ve tüm yıl özveriyle çalışan öğrencilerin beklediği o değerli an geldi. Öğrenciler için emeklerinin karşılığını gördükleri karneler sonrasında ilk sırayı hayalini kurdukları hediyeler alıyor. Artık dinlenecekleri, tüm gün eğlenecekleri yaz aylarında öğrencilerin en seveceği hediye seçeneği ise tabii ki akıllı telefonlar oluyor.

Dijital dünya ile insanlar arasında sağlam köprüler kuran vivo, Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen özgün tasarımı zengin özelliklere birleştirdiği Y serisi ile tüm kullanıcılara daha net çekimler ve akıcı oyun performansı sunuyor. Eşsiz tasarımı ve teknolojinin en gelişmiş halini bir araya getirmesiyle dikkat çeken Y serisi; Y15s, Y21, Y21s, Y33s ve Y53s modelleri ile öğrencileri tüm gün eğlendirecek en iyi performansı sergiliyor.

Gençlerin teknolojiye ulaşarak hayattan daha çok keyif almasını amaçlayan vivo, 16-30 Haziran tarihleri arasında myvivoshop.com’a öğrenci e-posta adresiyle üye olan herkese Y serisi ürünlerini indirimli olarak satışa sunuyor. Y15s, Y21 ve Y21s modellerinde 250 TL; Y33s ve Y53s ürünlerinde de 400 TL’lik geçerli olacak bu eşsiz indirim fırsatını kaçırmayın!

vivo buyuk yaz indirimi basladi 0 KbhC8vXd
vivo Y21

Y15s, Y21 ve Y21s modellerinde 1600 X 720 piksel; Y33s ve Y53s modellerinde ise 2408 X 1080 piksel ekran çözünürlüğü sunuluyor. Bu geniş ekranda gençler oyun deneyimini yaşayabilecek.

İnce bir tasarıma sahip Y serisi, gövdesinde 5000 mAh’lik pil barındırıyor. Uzun saatler boyunca oyun ve eğlence deneyimi vadediliyor. Akıllı telefon gücünü Android 11 tabanlı FunTouch OS 11.1’den alarak veri bağlantısını, sistem işlem hızını ve güç tasarrufu performansını yepyeni bir düzeye çıkarıyor. Tüm bunlara ek olarak Y serisi, depolama alanı yetersizliğine genişletilmiş RAM seçeneğiyle çözüm sunuyor. 1 TB’a kadar genişletebileceğiniz depolama alanı sayesinde en sevdiğiniz fotoğraf ve oyunlara her zaman yer kalıyor.

vivo buyuk yaz indirimi basladi 1 L6attn1F
vivo Y53s

Günümüz gençlerinin bir telefondan en çok beklentisi tahmin edileceği gibi kamera oluyor.

vivo Y serisi, sahip olduğu kamera özellikleri ile keyifli anları kayıt altına alıyor. Y15s ve Y21’de yapay zeka sistemine sahip 13 MP’lik ana kameraya eşlik eden 2 MP’lik kamerasıyla Yüz Güzelliği, Filtreler ve Bokeh gibi çeşitli özellikleri destekliyor. Bunun yanı sıra Y21s ve Y33s modellerinde, yüksek çözünürlüklü 50 MP ana kamerası, 2 MP bokeh kamerası ve 2 MP süper makro kamerası her açıdan kamera deneyimine destek veriyor. Serinin en üst modeli olan Y53s, 64 MP süper yüksek çözünürlük ana arka kamerasına bir dizi ikincil kamera eşlik etmesiyle netlik sağlarken, Süper Gece Modu ile karanlıkta gece çekim imkânı sunuyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla