1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Wear OS saatlerde YouTube Music için beklenen güncelleme!

Wear OS saatlerde YouTube Music için beklenen güncelleme!
0

Akıllı saat kullanıcıları YouTube Music‘ten çevrimdışı müzik dinlemek için öncesinde indirmesi gerekiyordu. Yapılan güncelleme ile artık Wear OS kullanıcıları yakınlarda akıllı telefona gerek duymadan istedikleri müziği dinleyebilecek.

Akıllı saatler üzerinde YouTube Music kullanılabilecek!

Google, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile premium abonelerin uygulamada 80 milyondan fazla müziğe ve binlerce çalma listesine erişebileceğini belirtti. Uygulama ayrıyeten, Wear OS saatinize indirilen müzikleri Wi-Fi’ye her bağlandığında otomatik olarak yenileyen Google’ın Akıllı İndirme özelliğine de sahip olacak.

Google yeni güncellemesi ile kullanıcılara yakınlarda bir akıllı telefon olmadan LTE ya da WiFi üzerinden YouTube oynatma listelerine ulaşmasını sağlayacak. Fakat, kullanıcıların hücresel temas için kablosuz sağlayıcıları aracılığıyla bir LTE planına sahip olmaları gerekiyor. Apple iOS‘larda bu özelliğin desteklenmediğini de belirtelim.

wear os saatlerde youtube music icin beklenen guncelleme 0 rA4Zurk3

Google ayrıyeten Wear OS kullanıcılarının saatlerine en son çalınan müziklere yahut uygulamanın göz atma sayfasına erişmelerine imkan tanıyan bir YouTube Music uzantısı ekleyebileceğini söyledi. Bu sayede kullanıcılar YouTube Music’e çok daha kolay ulaşabilecekler.

Google, Şubat ayında YouTube Music Premium abonelerinin, mevcut Wear OS 2 saatini kullanan herkesin Wi-Fi ve LTE aracılığı ile bu özelliği kullanabileceğini duyurmuştu. Şirketin Wear OS aygıtları için güncellemenin gelmesi ise bugünü buldu.

Müzik dinlemeyi seven kullanıcılar bu yeni güncellemeden epey şad kalacak üzere görünüyor. Pekala siz Wear OS aygıtlarının aldığı YouTube Music güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla