İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp, bildiriler için pratik bir özellik daha getiriyor!

WhatsApp, bildiriler için pratik bir özellik daha getiriyor!
+ - 0

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, mesajlaşmalarda kolaylık sağlayacak pratik bir özelliği daha test etmeye başladı. Son olarak Instagram’da bulunan iletilere emojiler ile yanıt verme özelliğini getiren platform, test kademesinde olan yeni işlev sayesinde iletilere daha süratli ve kolay cevap vereceğiz. Pekala, test kademesinde olan süratli yanıt ver butonu WhatsApp uygulamasında nasıl çalışacak? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

WhatsApp süratli yanıt butonu, kolaylık sağlayacak!

Anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcılarının bildirilerde daha kolay karşılık verebilmesi için süratli karşılık butonunu test etmeye başladı. WABetaInfo’da ortaya çıkan işlev, şimdilik yalnızca masaüstü sürümde test ediliyor. Yeni gelen emoji sembolünün sol yanında yer alan geri dönüş butonu iletisi alıntılayarak yanıtlamayı sağlayacak. WhatsApp kullanıcıları, şu anda cevap vermek için bildirileri sağa kaydırarak devam ediyor.

whatsapp bildiriler icin pratik bir ozellik daha getiriyor 0 gfXZc8ZM

Şimdilik sırf masaüstü sürümde test etabında olan özelliğin kararlı sürüme ne vakit geleceği bilinmeyen durumda. Ancak tanınan haberleşme uygulamasının, kısa müddet içerisinde bu yeni ve pratik özelliği akıllı telefonlardaki kararlı sürüme getirmesi bekleniyor.

Tanınan iletileşme uygulaması, tıpkı vakitte ek olarak sohbetleri kısa müddette bulmayı sağlayacak sohbet filtreleme özelliği test etmeye başladı ve yasal isim kullanma zorunluluğunu getirdi. Lakin şimdi Türkiye’de WhatsApp aracılığıyla para gönderme fonksiyonu açılmadığından yasal isim zaruriliği da ülkemize gelmedi.

whatsapp bildiriler icin pratik bir ozellik daha getiriyor 1 KaTzAT7S

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın test kademesinde olan süratli yanıt verme butonunu beğendiniz mi? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla