1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp, çok beklenen özelliği nihayet alıyor!

WhatsApp, çok beklenen özelliği nihayet alıyor!
0

WhatsApp, çok beklenen özelliği nihayet alıyor!

WhatsApp’a ilk olarak 2017 yılında gelen Durumlar özelliği, yeni yetenekler kazanmaya devam ediyor. Instagram Hikayelerine benzer olarak çalışan WhatsApp Durumlar son güncellemeyle daha kullanışlı olacak. Popüler mesajlaşma uygulaması, artık Durumlar’dan sesli mesaj göndermenize izin verecek.

WhatsApp Durumlar’a sesli mesaj nasıl yüklenir?

WABetaInfo tarafından hazırlanan son rapor, WhatsApp’ta toplu mesaj atmak yerine deneyebileceğiniz bir özelliği ortaya çıkardı. Halihazırda Durumlar kısmında fotoğraf, video veya metin paylaşabilirsiniz. Ancak son yenilikle birlikte sesli mesajlar da yayınlamak mümkün olacak.

whatsapp cok beklenen ozelligi nihayet aliyor 0 ugE9CTw9

WhatsApp Durumlar için sesli mesaj yeteneği, Android için WhatsApp Beta‘nın son sürümünde test edilmeye başlandı. Fakat özellik, henüz beta test kullanıcıları için bile yayınlanmadı. Son rapor, yakında rehberinizdeki kişilerin dinlemesi için durumunuza sesli mesaj yükleyebileceğinizi gösteriyor.

WhatsApp kişisel sohbetlere ek olarak aynı zamanda iş, aile ve arkadaş grupları arasında popüler olarak tercih ediliyor. Bundan dolayı herkese mesaj göndermek yerine durumunuza sesli bir mesaj bırakmak, toplu iletişim kurmanızı daha kolay hale getirebilir.

WhatsApp Durumlar özelliği, ilk duyurulduğundan bu yana birçok yenilik aldı. Yayınlandıktan 24 saat sonra kaybolan paylaşımlar, WhatsApp kullanıcılarının toplu olarak iletişime geçmesine büyük kolaylık sağladı. Yeni sesli mesaj yeteneğinin ise ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor.

whatsapp cok beklenen ozelligi nihayet aliyor 1 wtTnDLcE

Popüler mesajlaşma uygulaması her geçen gün yeni özellikler almaya devam ediyor. En son WhatsApp, Yeni Mesaj Tepkilerini sundu. Geçtiğimiz hafta dağıtılmaya başlanan özellik, kullanıcıların gönderilen mesaja istediği emoji ile tepki vermesine olanak tanıyor.

Siz bu konuyu nasıl değerlendiriyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla