1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp gruplarına hayat kurtaran bir özellik geliyor!

WhatsApp gruplarına hayat kurtaran bir özellik geliyor!
0

WhatsApp kümelerine hayat kurtaran bir özellik geliyor!

Popüler iletileşme uygulaması WhatsApp, kümeler için yeni özellikler almaya devam ediyor. Ortaya çıkan son değişikli kümelerde gönderilen iletileri ele alacak. Uygulama, artık kimin ileti attığını daha rahat anlamanız için mesajı gönderen kişinin profil fotoğrafını gösterecek.

WhatsApp küme sohbetlerinde profil fotoğrafı görünecek

WABetaInfo’nun son sızıntılarına nazaran WhatsApp kümeleri için birtakım yenilikler yolda. iOS için WhatsApp beta 22.18.0.72 sürümünde tespit edilen yeni özellik, kümelerdeki karmaşayı azaltacak üzere duruyor. Kümelerdeki bildirilerin yanında bildirisi gönderen kişinin profil fotoğrafı da bulunacak.

whatsapp gruplarina hayat kurtaran bir ozellik geliyor 0 23QLIpTM

Halihazırda iMessage veya Telegram üzere iletileşme servislerinde bu türlü bir özellik bulunuyor. Uygulamalar, küme iştirakçilerinin profil fotoğraflarını göstererek hem karışıklığı engelliyor hem de daha ferdî bir tecrübe fırsatı tanıyor.

Yeni tasarım değişikliğinin iOS kullanıcıları için test edildiğini belirtmek gerekiyor. Tekrar de şimdi geliştirilme evresinde olduğunu ve bu yüzden beta kullanıcıları tarafından kullanmaya hazır olmadığını belirtelim.

Ayrıca bir mühlet evvel WhatsApp, Android beta kullanıcılarına silinen iletiler için yeni bir özellik paylaştı. Buna nazaran, bir iletisi sildikten sonra ekranın alt tarafında çıkan bildiriminin çabucak sağ tarafında geri al biçiminde bir buton olacak.

whatsapp gruplarina hayat kurtaran bir ozellik geliyor 1 rMnzbc7Y

WhatsApp’ın test ettiği bir öbür özellik ise kullanıcıların sohbet listesinde durum güncellemelerini görüntülemelerini sağlıyor. Instagram’daki öyküleri görüntülemek için sohbet listesinden o bireye dokunarak gerçekleştirmek mümkün, benzeri bir özellik WhatsApp’a da geliyor.

Siz WhatsApp küme profil fotoğrafı özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla