1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Premium geliyor! İşte ayrıntılar

WhatsApp Premium geliyor! İşte ayrıntılar
0

Tanınan iletileşme uygulaması, işletmeler için özel olacak WhatsApp Premium sürümü getiriyor. Toplumsal medya platformlarıyla ilgili sık sık paylaşım haberi yapan Matt Navarra, bugün Twitter hesabından wabetainfo web sitesinin linkini paylaşarak bu haberi duyurdu. Blog yazısında yeni bilhassa ilgili bilgiler mevcut. Pekala WhatsApp Premium için ayrıntılar neler olacak? Habere daima birlikte göz atalım.

WhatsApp Premium, 10 aygıta kadar destekleyecek!

WABetaInfo’nun bugünkü paylaşımına nazaran işletmeler için geliştirilen WhatsApp Premium, 10 adet aygıta kadar çoklu kullanım takviyesi sunacak. Bu sayede işletme sahipleri, müşterileri uzun müddet bekletmeden birkaç aygıt üzerinden bağlantı kuracak.

İşletmeler için ön plana çıkacak uygulama; Android, iOS ve masaüstü sürümleri için WhatsApp Business Beta’da geliştiriliyor. WhatsApp Premium tıpkı vakitte ek olarak işletme hesaplarının özel bir iş teması oluşturmasına müsaade verecek. Bu irtibat sayesinde müşteriler, hatırlaması kolay bir adres sayesinde işletmelerle irtibat kuracak. Yenilik yalnızca WhatsApp Business sürümünde isteğe bağlı olarak kullanılacak yani standart WhatsApp hesaplarında yer almayacak.

whatsapp premium geliyor iste ayrintilar 0 FFFsp6rY

İşletmeler için ön plana çıkacak yeni plan, şimdilik henüz geliştirme evresinde yer alıyor. Bu yüzden mevzuyla ilgili daha fazla ayrıntı bulunmuyor. Firmanın ileride daha fazla açıklama yapmasıyla birlikte biz de bahis hakkında içerik sunacağız.

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz günlerde Android aygıtlar için durum arayüzünü değiştirdi akabinde da ilgili yeni özellikler ekledi. Platform son olarak da küme sohbetlerinden sessiz sedasız çıkma işlevini test etmeye başladı.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? İşletmeler için olacak yeni WhatsApp sürümü ve özellikleri işe yarayacak mı? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla