İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp’a grupları karıştıracak bir özellik geliyor

WhatsApp’a grupları karıştıracak bir özellik geliyor
+ - 0

WhatsApp’a kümeleri karıştıracak bir özellik geliyor

Popüler iletileşme uygulaması WhatsApp, kümeler için birtakım yeni özellik alıyor. Bu özelliklerin başında küme yöneticilerinin daha fazla denetim alması bulunuyor. Şu anda test evresinde olan özellik sayesinde grup yöneticileri öbür bir iştirakçi tarafından gönderilen mesajı silme hakkına sahip olacak.

WhatsApp’ta küme yöneticisi istediği iletisi silebilecek

WhatsApp, kullanıcı tecrübesini arttırmak için devir periyot yeniliklere başvuruyor. Android için WhatsApp beta v2.22.17.12 sürümünde test edilmeye başlanan yeni özellikler, WhatsApp kümelerinin daha işlevsel olmasını sağlayacak.

whatsappa gruplari karistiracak bir ozellik geliyor 0 wAzKERCv

WABetaInfo’nun paylaştığı yeni sürüm, WhatsApp’a birden fazla yenilik geleceğini ortaya koydu. Platformun yeni güncellemedeki temel maksadı yöneticilerin kümelerde daha fazla kontrol yapabilmesini sağlamak.

Yeni WhatsApp özelliği kapsamında bir bildirinin küme yöneticisi tarafından silinmesi tüm iştirakçilere gösterilecek. Beta basamağındaki özelliğin ekran manzarasında “Yönetici olarak bu iletisi sildiniz” uyarısı veriyor. Öteki iştirakçiler ise silinen iletisi “Yönetici bu bildirisi sildi” formunda görüyor.

Platformun üzerinde çalıştığı bir öteki yenilik ise WhatsApp sohbet botu oldu. Bu bot, uygulamaya getirilen yenilikleri kullanıcılar ile paylaşacak. Bu halde kullanıcılar, yeni özelliklerden anında haberdar olabilecek.

whatsappa gruplari karistiracak bir ozellik geliyor 1 4fZjRChF

Yeni özellikler Android için WhatsApp beta v2.22.17.12 sürümünde test ediliyor olsa da, yakın vakitte tüm kullanıcılara açılacağını düşünüyoruz. iOS kullanıcıları için emsal bir betanın hazırlanıp hazırlanmadığı ise şimdilik bilinmeyen.

Siz WhatsApp küme özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla