1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan mesaj nasıl okunur?

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan mesaj nasıl okunur?
+ - 0

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan mesaj nasıl okunur?

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle söz konusu iletişim olduğunda herkesin ilk başvurduğu platform olarak yer alıyor. Ancak bu uygulamanın zaman zaman zor anlar yaşattığı da oluyor. Bunlardan biri de mesajı çevrim içi olmadan mesajları okumak. Peki, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma nasıl yapılır?

WhatsApp’a girmeden mesaj nasıl okunur?

Yıllar geçtikçe farklı güncellemelerle WhatsApp, kullanıcıların hayatını kolay hale getiriyor. En büyük kolaylıklardan biri de son görülme ve görüldü belirtisini devre dışı bırakmak oldu. Ancak bir diğer sorun ise çevrim içi yazısı oluyor.

whatsappta cevrimici olmadan mesaj nasil okunur 0 DfDEW3EB

Platforma girdiğinizde gözüken ‘çevrim içi’ yazısı, özellikle meşgul olduğunuz anlarda zor durumları beraberinde getiriyor. Platform, bunun için henüz yeni bir özellik getirmedi. Ancak biz, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma işlemi için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık.

WhatsApp çevrimiçi olmadan mesaj okuma

Akıllı telefonunuzdan çevrim içi olmadan mesajları okumanın en kolay yolu, bildirim paneli. Bu sayede hem çevrim içi olmanıza gerek kalmıyor hem de cevap vermekte zorlandığınız mesajlar için düşünmeye zamanınız oluyor. Bunun yanı sıra çevrim içi olmadan bildirim panelinden mesajlara yanıt vermeniz de mümkün.

Uçak modunu açın

Mesaj geldiğinde telefonunuzu direkt olarak uçak moduna çekin. Böylece hem operatörünüzün sağladığı veri bağlantısı pasif olacak hem de bağlantı özellikleri devre dışı olacak. Sonrasında WhatsApp’ta girerek mesajları okuyun. Bu sayede hem mesajlarınız ‘mavi tik’ olmayacak hem de çevrim içi gözükmeyeceksiniz. Uçak modunu açmak için de telefonunuzun bildirim panelini kullanabilirsiniz.

whatsappta cevrimici olmadan mesaj nasil okunur 1 hWy9BZLJ

‘Unseen’ uygulaması kullanın

Yukarıdaki yöntemlerden memnun değilseniz, WhatsApp’ta çevrim içi olmadan mesajları okumak için ‘Unseen’ uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bunun için de kullandığınız telefona göre Google Play Store ya da App Store üzerinden ‘Görünmeyen uygulamasını’ indirebilirsiniz.

– WhatsApp çevrimiçi olmadan mesaj okumayı birden fazla yöntem ile sizlere anlattık. Siz bu yöntemler arasında hangisini kullanıyorsunuz?

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla