1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp’ta ekran görüntüsüne son: Yeni özellik test aşamasında!

WhatsApp’ta ekran görüntüsüne son: Yeni özellik test aşamasında!
+ - 0

WhatsApp’ta ekran imajına son: Yeni özellik test aşamasında!

Mark Zuckerberg’in CEO’su olduğu Meta şirketine ilişkin WhatsApp, dünyanın en çok kullanılan iletileşme platformlarından birisi pozisyonunda. Son periyotta rakipleriyle kıyasıya bir uğraş içine giren Platform, kullanıcılarına daha yeterli tecrübe sunabilmek ismine sistemli olarak yeni özellikleri test ediyor.

WhatsApp “ekran imgesi engelleme” özelliğini test ediyor

WhatsApp, birçok kişi tarafından beklenen değerli bir özellik üzerine çalışmalarını sürdürüyor. WhatsApp ile ilgili aktardıklarıyla ün kazanan WABetaInfo, platformun ekran manzarası engelleme özelliğini test ettiğini duyurdu.

Ekran manzarası engelleme özelliği, bir defa görüntülemek için gönderilen fotoğraf yahut görüntülerde karşı tarafın ekran manzarası almasını müsaade vermeyecek. Özellik, Android 13’teki tüm beta test kullanıcılarına sunulacak.

whatsappta ekran goruntusune son yeni ozellik test asamasinda 0 8p8m3fMY

Yeni WhatsApp özelliği, Android 2.22.18.16 için WhatsApp beta güncellemesi ile sunuluyor. iOS için ise şimdi bir açıklama yapılmadı lakin güncelleme hakkında olumlu bir görüş hakim. Gelen bilgilere nazaran şirket, en kısa mühlet içinde test evresinden geçirip yeni özelliğini tüm kullanıcılara sunmak istiyor.

whatsappta ekran goruntusune son yeni ozellik test asamasinda 1 8AZ1vh1n

WhatsApp son devirde birçok yeni özelliğini test ediyor. Şirket geçtiğimiz günlerde Android tarafındaki beta kullanıcıları ile silinen iletiler için yeni bir özellik paylaştı. Buna nazaran, bir bildirisi sildikten sonra ekranın alt tarafında çıkan bildiriminin çabucak sağ tarafında geri al biçiminde bir buton olacak.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla