1. Ana Sayfa
  2. Haber

Windows 11 Telefon Bağlantısı ve Media Player Uygulamaları Güncellendi

Windows 11 Telefon Bağlantısı ve Media Player Uygulamaları Güncellendi
0

Windows 11 Telefon Bağlantısı ve Media Player Uygulamaları Güncellendi

Windows 11 22H2 güncellemesini yayınlamaya hazırlanan Microsoft, iki Windows 11 uygulaması için yeni özellikler test ediyor. Telefon Bağlantısı (geçmişte Telefonunuz), mesajlar sekmesi için yeni bir arama çubuğu alacak. Windows Media Player ise büyük medya koleksiyonlarına sahip cihazların daha iyi performans göstermesi için güncellendi.

windows 11 telefon baglantisi ve media player uygulamalari guncellendi 0 dWOA51r5

Bir hatırlatma yapalım, şirket kısa süre önce Telefonunuz uygulamasını Telefon Bağlantısı (Phone Link) olarak yeniden adlandırdı ve uygulama arayüzünü Windows 11’den ilham alarak yeniledi. Android cihazlarla kullanılabilen uygulama son dönemde birçok geliştirme aldı. Microsoft bir süre arayüz üzerinde çalışmakla meşguldü lakin tekrar yeni özelliklere odaklanmış görünüyor.

Microsoft ayrıca Dev Channel’da Windows Media Player‘ın yeni bir sürümünü (11.2205) kullanıma sunuyor. Yeni güncellemeyle uygulamanın performansı daha iyi hale geldi. Bununla birlikte, koleksiyondaki şarkı ve albümleri eklenme tarihine göre sıralamak artık mümkün.

windows 11 telefon baglantisi ve media player uygulamalari guncellendi 1 QnVGilkJ

Windows 11 için yenilenen Media Player’ın temasında yeni güncellemeyle bazı değişiklikler yapıldı. Ek olarak, sürükle-bırak özelliğinde bazı iyileştirmeler yapıldığını belirtelim. Tüm bu güncellemeler şu anda Insider’lar tarafından test ediliyor ve yakında genel kullanıma sunulmaya başlayacak.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla