1. Ana Sayfa
  2. Haber

WWDC 2022 Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

WWDC 2022 Canlı Yayını Nasıl İzlenir?
0

Apple’ın düzenleyeceği Dünya Geliştiriciler Konferansı’na çok az bir müddet kaldı. Türkiye saati ile akşam 20:00’da başlayacak olan aktiflikte yeni iOS, iPadOS, macOS ve watchOS sürümlerinin haricinde kimi sürpriz duyurulara da imza atılması bekleniyor. Pekala, birçok kıymetli duyuruya mesken sahipliği yapacak olan WWDC 2022 canlı yayını nasıl izlenir? Siz kıymetli okurlarımız için cevaplıyoruz.

Bu yılki Dünya Geliştiriciler Konferansı daha evvelki etkinliklerde olduğu üzere YouTube ve Apple’ın internet sayfası üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan canlı yayını ise çabucak aşağıdan takip edebilirsiniz.

WWDC 2022 etkinliğinde Apple merakla beklenen iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 ve watchOS 9 işletim sistemlerini duyuracak.

Bunun dışında paylaşılan raporlara nazaran Cupertinolu teknoloji devinin aktiflik sırasında bir müddettir sızıntılara mevzu olan M2 işlemcisini de duyuracağı söyleniyor. Ayrıyeten bu işlemciden güç alacak olan birinci aygıtları da lanse edeceği söylenen şirketin aktiflikte, M2 işlemcili MacBook Air ve Mac Küçük modellerini de duyurması bekleniyor. Tıpkı vakitte şirketin aktiflikte AR/VR başlığını da lanse edebileceğini belirtelim.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla