1. Ana Sayfa
  2. Haber

Xiaomi Band 7 Pro ve Book Pro 4 Temmuz’da Tanıtılacak

Xiaomi Band 7 Pro ve Book Pro 4 Temmuz’da Tanıtılacak
0

Xiaomi Band 7 Pro ve Book Pro 4 Temmuz’da Tanıtılacak

Xiaomi, önümüzdeki hafta Xiaomi 12S serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, 4 Temmuz tarihinde Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro ve Xiaomi 12S Ultra cihazlarını resmi olarak tanıtacak. Ancak şirketin, 4 Temmuz tarihinde tanıtımını gerçekleştireceği yeni ürünleri bununla da sınırlı kalmıyor. Xiaomi, aynı tarihte Band 7 Pro giyilebilir cihazını ve Book Pro 2022 dizüstü bilgisayarını da tanıtmayı planlıyor.

xiaomi band 7 pro ve book pro 4 temmuzda tanitilacak 0 zJ7Z26P4
Xiaomi Band 7 Pro

Xiaomi Book Pro 2022 dizüstü bilgisayar, 4K OLED ekran ve ince-hafif bir tasarımla piyasaya sürülecek. Xiaomi Band 7 Pro ise, Mayıs ayında piyasaya sürülen Mi Band 7 ve Mi Band 7 Pro’nun ardından popüler giyilebilir ürün serisine eklenen üçüncü cihaz olacak. Yeni fitness takipçisi ve dizüstü bilgisayar, 4 Temmuz günü 14.00’da kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Xiaomi Band 7 Pro, şimdiye kadar Mi Band serisinde gördüğümüzden farklı görünen, büyük bir kare ekranla birlikte geliyor. Cihazda yer alan ekran, Mi Band serisindeki en büyük ekran olma özelliğini taşıyacak. Şirket, cihazın iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini de onaylamış durumda. Bu iki renk seçeneği ise Altın ve Siyah olacak şekilde sıralanıyor. Xiaomi Band 7 Pro ayrıca, profesyonel spor ve sağlık deneyimlerinin bir karışımıyla piyasaya sürülüyor. Cihaz, bu özellikleriyle daha çok bir akıllı saate benziyor.

xiaomi band 7 pro ve book pro 4 temmuzda tanitilacak 1 BaEI5W5J
Xiaomi Book Pro 2022

Xiaomi Book Pro 2022 ise, şirketin 4K OLED ekrana ve Dolby Vision içerik desteğine sahip yeni 14 inç dizüstü bilgisayarı olacak. Xiaomi’nin Weibo üzerinden paylaştığı görsele göre cihaz, metal yekpare bir tasarımla geliyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca, bir USB Type-C bağlantı noktasına ve bir kulaklık jakına sahip olacak.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla