1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Xiaomi Mi Band 7 ünlü e-ticaret sitesinde listelendi!

Xiaomi Mi Band 7 ünlü e-ticaret sitesinde listelendi!
0

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde vitrine çıkarmaya hazırlandığı Mi Band 7 hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi açıklanan akıllı bileklik artık de ünlü e-ticaret sitesinde listelendi. Eserin teknik özellikleri de büyük ölçüde belirli oldu.

Xiaomi Mi Band 7 kullanıcılara neler sunacak?

Xiaomi, bir müddet evvel Çinli mikroblog platformu Weibo’dan Mi Band 7′nin tanıtım tarihini duyurdu. Akıllı bileklik artık de ünlü e-ticaret sitesi JD.com‘da ön siparişe açıldı. Bu sayede eserin teknik özellikleri muhakkak oldu.

Mi Band 7, bir evvelki jenerasyonun tasarım çizgilerini devam ettirecek. Selefine kıyasla yüzde 25 daha büyük 1,62 inç AMOLED panelle elen eserin ekran çözünürlüğü ise 490×192 piksel olacak. Bunun dışında bir evvelki modellerde olduğu üzere Standard Edition ve NFC Edition sürümleriyle satışa çıkacak.

xiaomi mi band 7 unlu e ticaret sitesinde listelendi 0 ECVrHZ94

Aygıtla ilgili öne çıkan özelliklerden birisi de yerleşik GPS takviyesine sahip olması. Bu sayede kullanıcılar, rastgele bir akıllı telefona muhtaçlık duymadan yürüme ve koşma üzere aktiviteleri takip edebilecekler. Öte yandan kullanıcının evvelden tanımlanan alarmından yarım saat evvel hafif uykudan uyanmasını sağlayan Akıllı Alarm ve Güç Tasarrufu Modu özelliklerini bünyesinde barındıracak.

Mi Band 7’nin kandaki oksijen düzeyini ölçebileceği tez ediliyor. Ayrıyeten aygıt, açık olmadığı vakitlerde bile ekranda saat üzere belli bilgilerin görülmesine imkan sağlayan Always on Display ile gelecek. Pil tarafında da kıymetli iyileştirmeler kelam konusu. Çünkü eser, selefine kıyasla yüzde 50 oranında artırılan 250 mAh’lik bataryadan beslenecek.

xiaomi mi band 7 unlu e ticaret sitesinde listelendi 1 2njvaPB2

Akıllı bileklik, 24 Mayıs’ta orta segmente hitap eden Redmi Note 11T serisiyle birebir aktiflikte tanıtılacak. Tanıtıldıktan bir hafta sonra ise satışı başlayacak.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Mi Band 7, kullanıcıların beğenisini kazanabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla