İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım

Yeni Razer Core X Chroma, RGB ışıklandırma ve Gigabit Ethernet ile geliyor

Yeni Razer Core X Chroma, RGB ışıklandırma ve Gigabit Ethernet ile geliyor
+ - 0
yeni razer core x chroma rgb isiklandirma ve gigabit ethernet ile geliyor 0 nKaIt7fg
En son harici ekran kartı kutusunu tanıtan Razer, modelin ismini Core X Chroma koyarak köklerine döndü. Chroma tabiatı gereği RGB ışıklandırma ve bu kere ek olarak Gigabit Ethernet ile gelen aygıt, macOS ve Windows laptopların grafik sürece gücünü arttırıyor.
yeni razer core x chroma rgb isiklandirma ve gigabit ethernet ile geliyor 1 dLTeYAi3
Geçen yılın modeline kıyasla 700 Watt gücünde bir güç kaynağıyla gelen Core X Chroma, fazladan USB-A portlarını da getiriyor.
Art tarafta anında fark edilen yeşil USB-A portları, taşınabilir aygıtları şarj etmek ve aksesuarlarınızla laptopunuzu güçlendirmek için kullanılabilir. Core X’in ana Thunderbolt 3 kablosu ek olarak bağlı laptopunuzu 100 Watt güç ile şarj edebiliyor. Gigabit Ethernet portu ise bilhassa çalışma alanlarındaki mahallî sunuculara erişimde işleri hızlandıracaktır.
yeni razer core x chroma rgb isiklandirma ve gigabit ethernet ile geliyor 2 U1OrkV2O

Geniş bir spektrumdaki PCIe grafik kartlarını destekleyen aygıt, Nvidia’nın RTX, GTX ve Quadro kartlarını, AMD’de ise Radeon ve Radeon Pro serisi kartları destekliyor. Maalesef macOS kısıtlamasından dolayı Apple laptoplar şuan yalnızca AMD kartları destekliyor.
Razer tarafından basitçe bakım yapılabilir ve değiştirilebilir olarak tasarlanan Core X Chroma, alet kullanmadan açılabiliyor.
16 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak Razer Core X Chroma, birinci olarak ABD ve Kanada’da satışa sunulacak. Yakın vakitte İngiltere, Fransa, Almanya, İskandinav ülkeleri, Çin, Avustralya, Hong Kong, Japonya, Singapur, Güney Kore ve Tayvan’da da çıkacak aygıt ülkemize de uğrayacaktır.

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla