1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp, küme kavgalarını önleyecek yeni özelliğini duyurdu!

WhatsApp, küme kavgalarını önleyecek yeni özelliğini duyurdu!
+ - 0

WABetaInfo, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda WhatsApp kümeler için yeni bir özellik duyurdu. Anlık haberleşme uygulaması artık kümelerde anket özelliğini sunacak. WhatsApp kümeler için anket özelliğinin uzun süren tartışmaları bitireceği kestirim ediliyor. Pekala yeni özelliğin ayrıntılar neler? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

WhatsApp kümeler için anket özelliği, 12 seçeneğe kadar çıkacak!

Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, birçok kişinin kümeler için anket özelliğini ekledi. 12 adede kadar oluşacak anket seçenekleri, fikir ayrılığı yaşayan kümeler için epey kullanışlı olacak. Zira birtakım WhatsApp kümeleri, kalabalık şahısların yer aldığı ve yeni fikirlerin tartışılması için kullanılıyor. Anketler tıpkı vakitte Meta çatısı altındaki Instagram’da da uzun müddettir yer alıyor.

whatsapp kume kavgalarini onleyecek yeni ozelligini duyurdu 0 2PUqC6Fn

Tanınan uygulama, birebir vakitte geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız ve test evresinde olan bir küme özelliğini daha açıkladı. WhatsApp kullanıcıları, artık kümelerden sessiz sedasız bir formda ayrılacak. Ancak öteki kullanıcılar, kümenin geçmişini yer almış bireyleri görecek. Bu yüzden iki özelliğin aslında birbirleriyle aksi düştüğü düşünülüyor.

WABetaInfo, ek olarak bir de Android aygıtlarda bulunan WhatsApp datalarının iOS aygıtlara kolay bir biçimde taşımayı sağlayan yeni özelliğin geleceğini de duyurdu. Kararlı sürüme ne vakit geleceği aşikâr olmayan anket özelliği, şimdilik geliştirme kademesinde yer alıyor.

Meta çatısı altında yer alan Facebook, Instagram ve WhatsApp; birbirinden benzeri özellikleri sık sık alıyor. Kullanıcıları için en güzel tecrübe sunmaya çalışan platformlar, kendilerini daima yeniliyor.

whatsapp kume kavgalarini onleyecek yeni ozelligini duyurdu 1 bmeOuy2l

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp kümeler için anket özelliği işinize yarayacak mı? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla